Jména a příjmení... kým jsem a kým budu?

13. listopad 2013 | 21.13 |

   Ahojk,
pracuješ? Já dneska ne, já dneska ne! :-) Hlídám nemocnou naší malinkou a chystám se do sadu hledat ztracený telefon. To jsem já...
když už má být z něčeho zisk, aspoň tam něco ztratím. Možná mě pámbu trestá za neustálé měnění tel. čísel...  :-)

A tak si tentokrát změním jméno:

    Natálie. Jak Ti to zní? ( Dceři jsem to dát nesměla, Michal vyváděl, že tohle v rodném listě nechce a jestli to tam bude, nebude tam jeho jméno). Co se příjmení týče, mohla bych i oficielně být Fialová po své dceři. Mám tu barvu ráda, ale mám něco lepšího!

Moje nové příjmení bude má oblíbená vůně...a s křestním jménem Natálie bude tvořit dokonalou libozvučnou dvojici. To přídavné jméno bude zanedlouho znít kdekterou domácností ... Myslím,že to uslyšíš všude ve svém okolí tak... do 14 dnů. :-) Max měsíc. Pak bude od toho zas klid. :-)
Výborné příjmení je také Poslední. Když jsem dělala laborantku ve výkupně medu, byl zrovna pro včely úrodný rok, takže jsme tam byli od nevidím do nevidím, pořád lidi vozili med, pořád se nabíraly ty vzorky a rychle se na papír načmáralo příjmení, aby to odsejpalo. Otázka: " a vy jste ?"
" Já jsem Poslední"... Ta radost v laborce a současně kanceláři, vlastně takovém open space ve výkupně, když jsem tam přišla se slovy - " holky, tahle paní je už poslední."

  Měj se zatím krásně, přeju Ti vydařený den. Natálie

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jména a příjmení... kým jsem a kým budu? petra pachlová 13. 11. 2013 - 15:08
RE: Jména a příjmení... kým jsem a kým budu? natalie 13. 11. 2013 - 17:30